Do Zagórza prosto z Wieliczki

Pragniemy poinformować, iż kolejnym zawodnikiem, który w obecnym sezonie reprezentować będzie barwy Górnika Sosnowiec jest Łukasz Olszowski. Dopinaliśmy ten transfer praktycznie do ostatniej chwili i tu pragniemy podziękować prezesowi Górnika Wieliczka - panu Andrzejowi Kaczówka za bardzo profesjonalne podejście do tematu.

Wracając do Naszego nowego zawodnika jest on wychowankiem jak już wcześniej wspomnieliśmy Górnika Wieliczka gdzie reprezentował drużyny młodzieżowe. Pomimo, że nie udało mu się zadebiutować w pierwszej drużynie z Wieliczki to trener Mizia widzi w nim potencjał, który również został potwierdzony w grach sparingowych. Dodajmy że Łukasz ma 19 lat i może grać na pozycji obrońcy jak i pomocnika.

Łukaszowi życzymy jak najwięcej udanych występów w Naszych barwach.