Nieudany początek sezonu

W drugiej i trzeciej kolejce przyszło nam przełknąć gorzką pigułkę w postaci dwóch porażek. Katastrofalny w skutkach okazał się wyjazd do Jaworzna, gdzie nie sprostaliśmy drużynie Zgody Byczyna a boli zwłaszcza wynik tego spotkania i stracone 6 bramek. W tym meczu nic nam nie wychodziło a gra sprawiała nam ból. Następnie przyszło spotkanie na własnym terenie z MKS Sławków, gdzie szybko stracona bramka po jedynej akcji drużyny przyjezdnej a następnie bicie głową w mur i już na koniec rewelacyjna postawa bramkarza ze Sławkowa, sprawiła iż po raz kolejny punkty nie trafiły na konto Górnika. Bolą zwłaszcza niewykorzystane sytuacje jakie mieli w tym spotkaniu Lipkiewicz , Baran oraz Mastalerz. Zespól Bartosza Mizia czeka teraz wiele pracy a już na pewno potrzebne są nam punkty oraz tak zwane przełamanie, miejmy nadzieję że nastąpi ono już w najbliższej kolejce, w której Górnik uda się do Ząbkowic na mecz z tamtejszą Unią.

Powiązana galeria: