Lekcja pokory...

Wiedzieliśmy, że drużyna z Dąbrowy Górniczej gra solidną piłkę i jest zespołem bardzo dobrze poukładanym przez trenera Piotra Pierścionka. Od początku narzucili Zagórzanom Swój styl gry, przez co całkowicie zdominowali mecz w pierwszej połowie, czego efektem były trzy trafienia. W drugiej połowie Nasza drużyna się obudziła i wreszcie zaczęliśmy grać znacznie agresywniej w odbiorze piłki czego efektem był gol zdobyty przez Roberta Mastalerza. Jednak  gospodarze podeszli do Tego test meczu bardzo poważnie, i nie odpuszczali ani kawałka boiska grając cały czas blisko Naszych piłkarzy, nie pozostawiając nam za wiele miejsca na boisku.Efektem takiej gry były kolejne dwie bramki zdobyte po składnych akcjach całej drużyny. Podsumowując bardzo dobry sparing, który pokazał nam jak wiele pracy Nas jeszcze czeka i jak dużo możemy jeszcze poprawić w Swojej grze.

Górnik Sosnowiec - KS Unia Dąbrowa Górnicza 1:5 (0:3)

Bramka : Mastalerz