Nowe twarze w Górniku

Nowe twarze w Górniku

Okres przygotowawczy do sezonu 2017/18 jest w Naszym klubie bardzo intensywny, zarówno jeżeli chodzi o przygotowania do ligi jak i zmiany kadrowe. Jak już wcześniej informowaliśmy kilku graczy pożegnało się z Górnikiem.W ich miejsce przyszli nowi zawodnicy, którzy miejmy nadzieję będą stanowić o sile "Zagórzan" i wraz z zawodnikami, którzy postanowili pozostać w klubie stworzą zgrany kolektyw.

Pierwszym graczem, którego pragniemy przedstawić jest Łukasz Baran. Napastnik występujący niegdyś w takich klubach jak Nida Pińczów czy Górnik Piaski. Poprzedni sezon spędził w AKS Niwka Sosnowiec, będąc najskuteczniejszym graczem ligi z liczbą 33 trafień.Witamy na pokładzie.

Kolejną postacią, która postanowiła, iż będzie reprezentować barwy Górnika jest Kamil Popowicz. Występujący na pozycji obrońcy lub pomocnika. Występował w takich klubach jak Podbeskidzie Bielsko-Biała , Olimpia Grudziądz , Pelikan Łowicz oraz Górnik Wałbrzych, którego barw bronił w poprzednim sezonie. Witamy.

Trzecim wzmocnieniem Naszego klubu jest Łukasz Lech występujący na pozycji bramkarza. Jest on wychowankiem Zagłębia Sosnowiec. W poprzednim sezonie bronił barw IV ligowego - Górnika Piaski.

Czwartym lecz miejmy nadzieję nie ostatnim zawodnikiem, który będzie bronił barw Naszego klubu w przyszłym sezonie jest niepełna 18-letni pomocnik - Oskar Nocuń. Grający w poprzednim sezonie barwach RKS-u Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Pomimo Swojego młodego wieku wie jak strzelać bramki, czego dowodem jest ich łączna liczba 15 w rozgrywkach Patrick B-klasy w sezonie 2016/17.

O kolejnych ruchach transferowych postaramy się informować na bieżąco.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości